Oferta pracy: Operator układarki do betonu

Strona główna > Kariera > Oferta pracy: Operator układarki do betonu

Stanowisko: Operator układarki do betonu

Miejsce pracy: powiat nowosądecki

Opis stanowiska:

Wymagania:

  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie w budownictwie drogowym,
  • znajomość mechaniki maszyn,
  • dokładność i precyzja w pracy,
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe umiejętności:

  • uprawnienia operatora układarki do betonu lub bitumu,
  • doświadczenie przy układaniu nawierzchni betonowych,
  • prawo jazdy kat. C lub C+E,

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia uprawnień na specjalistyczne maszyny,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pracę w rozwijającej się firmie z jasno wytyczonymi celami strategicznymi,

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku Operatora układarki do betonu:

  • obsługa układarek betonowych,
  • obsługa i monitorowanie działania maszyn i urządzeń,
  • inne prace związane z układaniem nawierzchni betonowych i serwisowaniem maszyn.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@mobruk.pl