Dyrektor ds. produkcji

Strona główna > Kariera > Dyrektor ds. produkcji

Miejsce pracy: Niecew (pow. nowosądecki)

Opis stanowiska:

  • całościowe zarządzanie funkcjonowaniem podległych zakładów produkcyjnych, między innymi w zakresie utrzymania i konserwacji maszyn, urządzeń, instalacji oraz zapewnienie sprawności funkcjonowania procesu produkcji,
  • optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań, w celu poprawy efektywności
    i wydajności produkcji,
  • organizowanie procesu zakupów technicznych na potrzeby produkcyjne zakładów przedsiębiorstwa- audyt stanów magazynowych,
  • utrzymywanie kontaktów z zewnętrznymi dostawcami i usługodawcami,
  • koordynacja wdrażania nowych technologii,
  • współudział w projektach inwestycyjnych związanych z rozwojem i modernizacją zakładów produkcyjnych,
  • współpraca z Zarządem,

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie kierunkowe (automatyka, robotyka, mechanika i budowa maszyn, zarządzanie produkcją, energetyka, elektrotechnika lub pokrewne),
  • 5-letnie  doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją i utrzymaniem ruchu,
  • praktyczne doświadczenie we wdrażaniu procesów produkcyjnych,
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami oraz relacjami wewnątrz firmy,
  • pasja i inicjatywa w działaniu, zainteresowanie ciągłym podwyższaniem efektywności funkcjonowania firmy, zaangażowanie i dynamika,
  • rozwinięte umiejętności planowania oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • sumienność i rzetelność oraz poczucie odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • dużą samodzielność i możliwość istotnego wpływu na rozwój spółki,
  • udział w strategicznych projektach firmy,
  • stabilną pracę w firmie giełdowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,