Pełnomocnik zintegrowanego systemu zarządzania

Strona główna > Kariera > Pełnomocnik zintegrowanego systemu zarządzania

Miejsce pracy: Niecew (pow. nowosądecki)

Opis stanowiska:

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu zarządzania jakością i środowiskiem według norm ISO 9001 i 14001,
  • doskonalenie systemów zarządzania,
  • wdrożenie systemów zarządzania w nowych oddziałach Spółki,
  • wdrożenie nowych systemów zarządzania w Spółce,
  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją systemów zarządzania,
  • planowanie, przeprowadzania i dokumentowanie audytów wewnętrznych,
  • reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych,
  • nadzór nad realizacją niezbędnych działań korygujących, doskonalących oraz po audytowych,
  • koordynacja i nadzór nad audytami zewnętrznymi, kontrola realizacji działań z nimi związanych oraz współpraca z jednostkami zewnętrznymi,
  • planowanie, przeprowadzanie i dokumentowanie przeglądów zarządzania,
  • przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość systemu 9001 i 14001,
  • mile widziane znajomość systemów 18001 i/lub 45001,
  • znajomość zagadnień związanych z procesami jakościowymi w firmie produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • doskonała organizacja pracy,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie giełdowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w młodym, zmotywowanym i szybko rozwijającym się zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.