Technolog

Strona główna > Kariera > Technolog

Miejsce pracy: Karsy

Opis stanowiska:

  • nadzór nad procesami przetwarzania odpadów,
  • opracowywanie receptur odzysku odpadów,
  • doskonalenie i optymalizacja procesów technologicznych,
  • opiniowanie możliwości przetwarzania odpadów w zakładach Spółki,
  • opracowywanie nowych technologii w zakresie odzysku i unieszkodliwiania,
  • nadzór nad dokumentami związanymi z technologią,
  • pobieranie próbek do badań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne,
  • znajomość zagadnień chemii,
  • kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS-Office,
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się Spółce notowanej na GPW,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych ambicji,
  • podnoszenie kwalifikacji.